חשיבה יצירתית, פיתוח מוצרים ושרותים חדשים

מציאת יישום עסקי בעל ערך מוסף אמיתי

איתור צורך עסקי –  לביג דטה ולאינטרנט של הדברים

Finding the right use case

to start Big data & IoT project

 

בשנת 2020 יהיו בעולם 50 מיליארד מכשירים שמחוברים לאינטרנט. יהיו כ 7.6 מיליארד אנשים, וזה אומר שיהיו יותר מכשירים מאנשים מחוברים. מהפכת האינטרנט שהחלה בחיבור של אנשים נמשכת לחיבור של דברים. עם הזמן כל הדברים שאנחנו מכירים בבית, ברכב, במרכזי הקניות, בערים, ובסביבת העבודה יהיו מחוברים ויקיימו תקשורת ביניהם. החיבור של הדברים והיכולת לעבד את הנתונים לידע ולחוכמה שאפשר להפיק ממנה תועלת הוא הרציונל העסקי מאחורי “האינטרנט של הדברים”.  זה ישנה תעשיות, ישנה את הצורה בה אנחנו חיים, יכלול טכנולוגיה חדשה ומודלים עסקיים חדשים.

רוב החברות כבר מבינות את הפוטנציאל אבל א יודעית איך ואיפה להתחיל. אנחנו יכולים לאתר אתכם את הערך המוסף העסקי, המטרה או ה use case שמתאים לארגון שלכם בתזמון הנוכחי

 

אם אתם רואים את הפוטנציאל שיש כאן עבורכם, ומעוניינים לבחון את זה במשותף, נוכל להוביל את פרויקט אינטרנט של הדברים אתכם או ללוות את כל שלביו ביחד. פרויקט אינטרנט של הדברים יזהה מטרות עסקיות, יאתר שותפים חדשים ובסיכומו של עניין יגדיר טכנולוגיה, מוצרים שרותים ואפליקציות למימוש. צפו בקליפים למטה להבין את הגודל ואת המשמעויות שיכולות להיות לזה עבורכם. אנא צרו קשר.

 

 

השאירו בבקשה פרטים

קבלו קורס מקוון עם 3 כלי חשיבה בעלי עוצמה – בחינם

 

      

או צרו קשר

web@innovation.co.il

050-2691088

 

  כמה קליפים שיאפשרו לכם לראות על מה מדובר. הראשון מסביר את העולם העסקי והפוטנציאל של אינטרנט של הדברים.    

 

    IBM שהיא ממוקדת IoT מסבירה בפשטות מה היא רואה בתחום הזה.

   

   מודלים עסקיים בתחום IoT  

 

 

השאירו בבקשה פרטים

קבלו קורס מקוון עם 3 כלי חשיבה בעלי עוצמה – בחינם

    

 

או צרו קשר

web@innovation.co.il

050-2691088