ללמוד מהר וליהנות מזה

סדנה ייחודית על למידה מהירה ואפקטיבית

מחקרים מראים שהיכולת ללמוד היא הבסיס להצלחה בעולם העבודה, בכלכלת הידע. עולם הידע מתעדכן בקצב מהיר מאד, ומיומנות הלמידה וההגעה לידע ולמומחיות רלוונטית לנו יותר מתמיד ובכל תחום: מקצועי, אישי, תקשורת ומערכות יחסים.

הסדנה עוסקת בצורה חוויתית בגישות המתקדמות ביותר ומבוססות מחקרים ממדעי המוח, פסיכולוגיה קוגנטיבית והתנסת רבת שנים על איך ללמוד יותר מהר.

בסדנה ינתנו כלים ויוצג תהליך למידה והפניות למקורות למי שירצה. הסדנה מלווה בקטעי וידאו ובקטעים מתוך סרטים להמחשת הרעיונות והכלים.

נעסוק במושגי יסוד הקשורים לבניית מומחיות כגון: איך מייצרים משמעות, איך בונים מבני ידע ואיך "מחווטים את המוח" מחדש לקליטת החומר החדש. נדגיש את החשיבות של חיבורים וקישורים שאינם קוגנטיביים כמו רגשות אמונות וחוויות ומשפיעים על תהליך הלמידה. נתייחס לאינטואיציה ומה לה וללמידה מהירה.

היכולת להגיע למידע ולהיעזר היא עמוד תווך משמעותי בלמידה מהירה. אנו רגילים לתפיסה של חונך (מנטור) שמישהו מינה אותו, אך בפועל המיומנות בחיים היא לזהות ולרתום מומחים ומנטורים גם אם אף אחד לא מינה אותם באופן רשמי לסייע לנו.

לעיתים אנו נדרשים לקבל מידע מגורמים שאינם "ספר לימוד" או אתר מדעי מסודר, וחשוב להכיר שלימוד מודרני עלול להיות חשוף למידע שאינו נאמן. בחדשות קוראים לזה פייק ניוז. כל מי שעוסק בלימוד של דברים חדשים צריך להכיר את התופעה בהיבט המחקרי שלה.

ההרצאה אינטראקטיבית ובנוייה על השתתפות ערה של הקהל.

 

קהל היעד

הסדנה מיועדת לקהל מגוון ורחב. כולנו לומדים כל הזמן. מתאים לקהל ארגוני טכנולוגי ניהולי שיווק, פיננסים ושרות. בהיבט אחר מתאים לקהל סטודנטיאלי ולפעילות משפחתית או בית ספרית מרתקת של תלמידים והורים.

משך הסדנה

הסדנה אורכת יום וחצי (12 שעות) בהפרש מומלץ של כשבוע.

ניתן לקיים הרצאה קצרה של כשעה בנושא שיטות למידה מהירה ואפקטיבית, ובהן פנינים מתוך מחקרים עדכניים, הדגמה וגירוי להיכרות עם הנושא.

 

ניתן להתאים את תכני הסדנה גם לילדים ולבני נוער ולפעילות משותפת הורים, מורים וילדים.

6 דברים שכדאי לדעת בנושא חשיבה יצירתית

התשובות נשלחות אליכם מייד עם ניתוח

מלאו את השאלון וקבלו:

קורס עקרונות וכלים בחשיבה המצאתית חינם

חומר עדכני בנושאי חשיבה יצירתית, סקרנות ואינטואיציה

בעיקר כיף.. וגם מלמד

למילוי השאלון לחצו על הקישור>>

 השאירו בבקשה פרטים,

קבלו קורס מקוון עם 3 כלי חשיבה בעלי עוצמה – בחינם

 

 

הספר פשוט חשיבה המצאתית שיטתית

פשוט היה רב מכר באמזון 11 חודשים ברציפות.

הספר שובר את מיתוס הגאונות והטירוף מאחורי היכולת להמציא.

חשיבה המצאתית שיטתית

בשילוב ידע עדכני מתחום מדעי המוח ועקרון התנועה

מאפשרת לכל אחד להמציא ולחדש.

הנה הפרטים וההמלצות >>

צפו בפוסטים מתוך הבלוג של חשיבה יצירתית מודעות והשראה

כתיבת תגובה