איך מתחילים סטארט אפ באמצעות חשיבה יצירתית?

 

צעירים רבים מעוניינים להקים סטארט אפ אשר ישנה את עולם העסקים. הקמת סטארט אפ כרוכה ברעיון חדש שאף אחד אינו חשב עליו קודם לכן. אותם צעירים המעוניינים להמציא רעיון חדש הולכים לישון עם הרעיון וקמים איתו בבוקר. לצד החריצות, חשוב מאד לנקוט בחשיבה יצירתית. רבים שואלים את עצמם איך מתחילים סטארט אפ הרי התשובה היא באמצעות חשיבה יצירתית.

מהי חשיבה יצירתית

וולט דיסני אמר פעם: אם אתה יכול לחלום על זה, אתה יכול לעשות את זה. בניסיון להגדיר מהי חשיבה יצירתית, ניתן להתייחס למונח יצירתיות הכולל ניגודים שונים. מצד אחד רוח ומצד שני מורכבות. על הציר הזה בין מורכבות לרוח נעים אנשים השואלים את עצמם איך מתחילים סטארט אפ מצליח. אם נתייחס למונח יצירתיות בצורה רחבה יותר, הרי ניתן לראות כי מדובר באספקט הבא לידי ביטוי במקומות שונים בחיים- כל אדם  באשר הוא יכול להיות יצירתי.

כיום גם בעולם העסקים מבינים כי יצירתיות תופסת מקום של כבוד בכל הקשור לעולם העסקים. כל עסק בייחוד אם מדובר ברעיון מקורי, צריך להסתכל על עולם העסקים בצורה קצת אחרת על מנת להצליח- החל משלב המכירות ועד לשלב של תקשורת בין אישית. בתשובה לשאלה מדוע להיות אדם יצירתי- יצירתיות מאפשרת להוסיף עניין ולגלות דברים חדשים שלא ידענו קודם לכן.

.

 

איך מתחילים סטארט אפ תוך מחשבה יצירתית

 

לשאלה איך מתחילים סטארט אפ מצליח,  התשובה היא באמצעות פיתוח מחשבה יצירתית. ישנם מספר פרמטרים אשר יסייעו בפיתוח אותה מחשבה יצירתית:

  • סקרנות: חשוב מאד לא לשקוע בתוך השגרה אלא לפתח מחשבה יצירתית באמצעות סקרנות. כל שנהיה סקרנים יותר כך הרעיונות יגיעו מהר יותר.
  • הרחבה של גבולות המחשבה: על מנת להיות יצירתיים, חשוב מאד להרחיב את גבולות המחשבה. אם פעם חשבנו בצורה מסוימת, הרי בעת פיתוח רעיון מקורי יש לחשוב בצורה אחרת. לשאלה כיצד ניתן לעשות זאת התשובה היא באמצעות דמיון או תרגול מדיטציה. באמצעות מחשבה הכוללת יציאה מהקופסה ניתן להגיע ליצירתיות פורצת דרך.
  • פריצת המחשבה: על מנת להמציא רעיון מיוחד, כזה שאף אחד לא חשב עליו קודם חשוב מאד לפרוץ את הדרך המחשבה. כיצד עושים זאת? אחת הדרכים היא להפסיק לחשוב בצורה מקובעת. שינוי שיטת המחשבה תוביל אתכם לפריצת דרך.

 

לא יודעים כיצד- היעזרו במומחים בתחום

איך מתחילים סטארט אפ? כפי שכבר הבנתם, התשובה טמונה ביצירתיות. על מנת להפוך לאנשי עסקים יצירתיים ניתן להיעזר בשירותיהם של מומחים המעבירים הרצאות וקורסים בנושא. לעיתים אותה חשיבה יצירתית אינה מוצאת את הדרך ואינה מתורגמת כראוי ולכן חשוב להיעזר במומחים בתחום על מנת להפוך את אותו תרגום למחשבה יצירתית, כזו היכולה לסייע לעסק שלכם להתרומם. בעולם העסקים הדברים זזים במהירות רבה ולכן חשוב להיות עם היד על הדופק ולהיעזר באנשי מקצוע.

 

 

.

 

 

כתיבת תגובה