השקעה בחברות

פנטה ריי משקיעה בחברות לטובת מהפך עסקי – Turnaround. ביצוע המהפך העסקי דורש הנהלה בעלת חזון, קבלת החלטות ומתן כיוון עקבי לחברה לאורך שנים. ההעדפה שלנו היא לעשות זאת כשותפים ובעלי השליטה בחברה. צברנו נסיון רב בניהול ובליווי פריצות דרך עסקיות המבוססות על תהליכי חדשנות.

אנו מאתרים חברות שמתאימות לנו להשקעה ומזמינים בעלי הון – שותפים, להצטרף ולהשתלב בהשקעות איתנו.

המודל הוא הקמת חברה ייעודית בניהולנו, שתוביל את ההשקעה.

 

 

השקעה בחברות

 

יש לנו עניין מיוחד בתחומים הבאים:

  • מחשוב IoT ומערכות מידע.
  • אנרגיה ירוקה ותחום המים.
  • צעצועים אלקטרוניים או מבוססי טכנולוגייה – יש לנו קשרים מצוינים לרשתות המובילות בעולם.

 

בתהליך אנו מעדיפים ללוות את החברה בתהליך מכירה משמעותית. בהרבה מקרים תהליכי מכירה הם מעין תמונת "רנטגן" של הארגון, היתרון התחרותי ותמונת השוק כך שמעבר משותף של תהליך כזה מביא אותנו לכיוון ברור של המקור ליצירת המהפך העסקי.

מהפך לוקח כ 2-3 שנים. תהליך בניית הארגון נמשך כשנה. ביסוס מקומו של הארגון ומעמדו בשוק כשנה נוספת. לרוב נדרש זמן נוסף לכול הבלתי צפוי שעלול לקרות בדרך. אנו שואפים להעצים את כול מה שטוב בארגון, במיוחד את האנשים הטובים.

יש אפשרות למכור עבור EXIT או להישאר עבור תזרים. ההחלטה על כך תתקבל לרוב בעת הכניסה להשקעה. הכול בהתאם לרצון רוב המשקיעים, למצב הארגון ולענף בו פועלת החברה. במקרים מסוימים, תיתכן גם אפשרות של הובלת החברה להנפקה. אין כוונה להתחייב על כך בכניסה.

line

בעלי הון ומשקיעים

בעלי הון ומשקיעים המעוניינים להשקיע איתנו בחברה עסקית לצורך מהפך Turnaround החל מ 500 אלף ₪ נשמח להיפגש ולבחון כניסה לשותפות.

מנהלים בכירים, אנשי שיווק ופיתוח עסקים או אנשים בכירים עם רשת קשרים משמעותית ומוכחת בתחומי העניין שלנו, אפשרית כניסה לשותפות עסקית החל מ 250 אלף ₪.

חברות היעד להשקעה

פנטה ריי מעוניינת להשקיע בחברות עסקיות שיש להן מוצרים ושרותים קיימים עם מחזור מכירות שנתי שנע בין 10-50 מליון ₪. כוונתנו היא לרכוש את השליטה בחברה, ולבצע מהפך עסקי.

מנהלי חברות אחזקה שמעוניינים להכניס שותף משמעותי בכדי לבצע מהפך באחת מהחברות בקבוצה האחזקות – נשמח להיפגש..

אפשרות נוספת היא להתחבר לחברה שרוצה להוסיף פעילות משלימה או להתרחב משמעותית ולהכניס השקעה רק בהתרחבות או בחברה המשלימה.

חשוב לציין שאיננו משקיעים בחברות הזנק (stratups) וברעיונות שהם ללא הכנסות ותזרים. מודל ההשקעה שלנו כרוך בסיכון נמוך יותר. המהפך העסקי מבוסס על הידע שלנו בהבאת חדשנות עסקית, שיווקית וטכנולוגית, שאותה יש בחברות הזנק די והותר.

line

עמלה לסיוע באיתור חברות להשקעה

אם אתם יודעים להביא חברות לפי הקריטריונים והתחומים שמעניינים אותנו, ויכולים לתווך בכניסה להשקעה תקבלו עמלה בעת החתימה על חוזה ההשקעה. כתבו אלינו investments@innovation.co.il.