חשיבה יצירתית, פיתוח מוצרים ושרותים חדשים

סיעור מוחות מקצועי – אפקטיבי

נכין אתכם או ננהל עבורכם

סיעור מוחות על בעיות טכנולוגיות,

נושאים עסקיים, אסטרטגיים, מכירות

ובנושאי משאבי אנוש וארגון

בשיטות ובכלי עבודה יצירתיים שלא הכרתם

 צפו בוידאו בנושא עקרון התנועה בסיעור מוחות:

תודה לשקד אבידן על האיורים המקסימים

 

 

השאירו בבקשה פרטים

קבלו קורס מקוון עם 3 כלי חשיבה בעלי עוצמה – בחינם

 

   

 

או צרו קשר

web@innovation.co.il

050-2691088

 

אם יש לכם אתגר טכנולוגי או עסקי ואתם מעוניינים לשדרג את סיעור המוחות שלכם – מפגש סיעור מוחות מקצועי ואפקטיבי הוא פתרון מצוין. 

איך לשדרג את סיעור המוחות? מה מבדיל בין מקצוענים וחובבים בניהול סיעור מוחות? מסתבר שמקצוענים שממוקדים במשהו מאד מדויק – קוראים לזה עקרון התנועה. אז אם יש לכם סיעור מוחות בקרוב – כדאי לצפות עכשיו!

בכדי לקלוט את עקרון התנועה אנחנו צריכים להכיר בכך שאנחנו לא באמת יודעים לצאת מהמסגרת של עצמנו, ושהמוח מעוצב לחשוב רק בסוג של תבניות, מסגרות. אם כך, כול הדיבור הזה על לצאת מהריבוע הוא דיבור ריק שאין לו אחיזה פרקטית – ולמעשה אף פעם לא תהיה.   מה שכן אפשרי לעשות הוא לתרגל מיצוי תבנית חשיבה ומעבר הלאה לתבנית החשיבה הבאה. לדוגמא, נאמר שאני רוצה להפתיע את בת הזוג שלי, לעשות איתה משהו שאף פעם לא חוותה, ויהיה מרגש לשנינו. אני רושם כיוונים אפשריים – למשל סוף שבוע רגוע, ספא, טיול בשקיעה, ספר ואלי סרט רומנטי ושוקו חם.. ממצה את הכיוון הזה לגמרי. אחר כך אני עובר לכיוון ההפוך – משהו מאד אינטנסיבי – אתגרי טיול זריחה עם טיפוס על מצדה, משחק משימות אתגרי, סנפלינג זוגי עם מדריך. המעבר בין הניגודים משחרר משהו, ואם עושים אותו נכון הוא משאיר כמתנה הרבה כיוונים נוספים. עצם התנועה עושה את העבודה.   

השאירו בבקשה פרטים

קבלו קורס מקוון עם 3 כלי חשיבה בעלי עוצמה – בחינם

 

או צרו קשר

web@innovation.co.il

050-2691088